نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
محافظ تشك
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :shamaonline
تاريخ: 1397/4/11  ساعت: ۱۷

تشك تخت خواب

تشك تخت خواب يكي از لوازم مهمي است كه در اتاق خواب مورد استفاده قرار مي گيرد اين نوع لوازم براي حفظ زيبايي و كارايي نياز به مراقبت هايي دارند , بهتر است روش هاي نگهداري از آن ها را جدي بگيريد تا هم جلوه ي زيباي سرويس خواب خود را از دست ندهيد و هم مدت زمان بيش تري بتوانيد از آن استفاده كنيد .

مراقبت از تشك تخت خواب

تشك تخت خواب هرچه متناسب تر با بدن شما باشد مانع از بروز مشكلاتي همچون دردهاي عضلاني و بدخوابي مي گردد , همه ما نياز داريم تا در طول شب خوابي راحت و آسوده داشته باشيم كه بستر خوابمان تاثير زيادي در اين امر دارد .

با به كارگيري روش هاي زير مي توانيد تا حد زيادي از تشك تخت خوابتان در برابر زود خراب شدن محافظت كنيد :

 • هرچند وقت يكبار ( حداقل ماهي يكبار ) تشكتان را از بالا به پايين بچرخانيد , اين امر مانع از ايجاد شكاف ناشي از وزنتان برروي تشك مي گردد .
 • تشكتان را نيز مانند ساير لوازم منزل تميز كنيد , دو بار در سال تشك را جارو كرده و درزهاي آن را تميز كنيد اگر تشكتان بوي بدي گرفته مي توانيد قبل از جارو زدن كمي جوش شيرين روي آن بريزيد .
 • تاريكي اتاق خواب يكي از مواردي كه است كه باعث رشد باكتري ها مي گردد , نور آفتاب مي تواند بوي بد تشك و گرد و خاك هاي آن را از بين ببرد .
 • اگر حيوان خانگي داريد اجازه ندهيد بر روي تخت شما بخوابند چرا كه احتمالا حساسيت و عطسه هاي پي در پي شما را به همراه خواهد داشت .
 • مانع از پريدن كودك بر روي تخت و تشك شويد اين كار باعث شكستگي چوب ها شده و طول عمر تشك را به شدت كاهش مي دهد .
 • يكي از ديگر عواملي كه باعث زود خراب شدن تشك مي گردد عدم استفاده از پدهاي محافظ تشك است , سعي كنيد تشك را با محافظ بپوشانيد و آن را در برابر رطوبت و گرد و غبار حفظ كنيد .

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :shamaonline
تاريخ: 1397/3/20  ساعت: ۱۲

تشك و مراقبت هاي ضروري از تشك:

مشئله اي كه بايد هر كدام از ما ان را براي خود حل و فصل كنيم اين است كه تشكي كه در اتاق خواب ما قرار گرفته است تنها براي خواب ماست و جز اين نبايد كارايي داشته باشد. طبق امار هايي كه بهداشت جهاني اعلام كرده است يك انسان سالم تقريبا بين ۷ تا ۸ ساعت از زندگي روزانه خود را در تخت مي گذاراند، اين زمان براي زمان خواب است، خوابي كه به اندازه غذا خوردن، نفس كشيدن و ديگر نياز هاي ضروزي انسان بسيار داراي اهميت است و بايد به ان دقت كافي و وافي داشت. طبق گزارشات بهداشت جهاني بايد از اين سرمايه زندگي به خوبي حمايت كرد، يعني بايد بر روي تشك خود مراقبت هاي اوليه و ضروري را پياده كرد تا اسيب نبيند.

تشك : استاندارد هاي موجود در كاتالوگ

هر تشكي به همراه خود يك گارانتي و يك كاتالوگ دارد كه در ان، شرايط و ويژگيهاي يك تشك نوشته شده است. شرايطي چون عرض و طول تخت، مواد سازنده، ميزان گارانتي موجود و ديگر نكات ضروري مربوط به تشك را كامل نوشته است و شما مي توانيد با توجه به شرايط خود ان را انتخاب كنيد، اگر شما داراي مشكلاتي از ستون فقرات هستيد بايد از از تشك سفت و متمايل به سخت استفاده كنيد اگر باردار هستيد شايد ترجيح دهيد نرم و راحت باشد. با خواندن كاتالوگ موجود حتي مي توانيد متحمل هزينه هاي اضافي نشويد. و در اينده تشك از اسيب در امان بماند.

تشك:

تنها براي خواب است بسياري از ما تشك را محلي براي مطالعه، ارايش كردن، اهنگ گوش كردن و يا مراقبت از كودك انتخاب مي كنيم و اين باعث مي شود كه تشك به مرور زمان تغيير شكل دهد و به هنگام خواب شما را اذيت كند و در ان فرو برويد كه به دنبال ان تغيير شكل در ناحيه ستون فقرات شما اتفاق خواهدد افتاد. يا حتي ديده شده تشك محل غذا خوردن شده است كه با ريختن انواع مواد غذايي ديگر سخت مي شود لكه هاي موجود را از بين برد.

:
برچسب‌ها:

[ ]